
Fira påsk i fjällen - Boka påsklovet!
Många familjer har som tradition att dra till Sälen på påsklovet! Vem vill inte ta en fika på en uteservering, glassa på tur i längdspåren eller helt enkelt njuta av långa dagar i pisten.
Vi har boende både för vecka 13 eller 14
Vare sig du har påsklov före eller efter själva påskdagarna så har vi skidåkningen för dig och din familj! De vanliga ankomstdagarna är söndag eller torsdag, men i år kan vi även erbjuda boende med ankomst onsdag 31 mars för dig som inte har möjlighet att vara ledig hela påsklovet.
Prisexempel:
Liftnära i Gröna Byn, 4+2 bäddar.
ERBJUDANDE - Boka söndag-söndag i vecka 13: 28 mars - 4 april från JUST NU fr 5.655kr (ord pris fr 6.620kr/stuga) Eller boka onsdag-söndag, pris 5.060kr
Kanske passar ett boende direkt vid pisten, en lägenhet med skönaste fjälläget eller en stuga med braskamin och lugnt läge på fjället. Vi har boende för den lilla familjen eller det stora gänget. Allt från 4-14 bäddar. Du ser ledig kapacitet i vår onlinebokning.